Işık ve Efekt ambiyasın vazgeçilmezleridir tabi yanında güçlü ve kaliteli müzik ile beraber…

Işık ve müzik sıkıcı bir odayı canlandırabilir, belirli bir ruh halini etkileyebilir ve en önemlisi herhangi bir etkinliğe enerji verir. Şehirdeki en sıcak kulüplerden en lezzetli restoranlara kadar yakından incelediğinizde göreceğiniz ortak noktalardan biri de  iyi bir ses ışık ve görüntü sistemlerine sahip olmalarıdır.

AV Otomasyon olarak; Doğru atmosferi yaratmak en iyi yaptığımız şeydir. Canlı bir ton, soğuk bir hava, romantik bir ruh hali,  ses ışık  uyumundan başka bir şey ile ulaşılamaz.

AV Otomasyon olarak, 10 yılı aşkın süredir Akustik ,Ses, Işık görüntü ve otomasyon konularında alanlarında uzmanlaşmış  danışman konumundaki ekibimizle , hayalinizden fazlasını tasarlayıp gerçekleştiriyoruz.

Basit, entegre çözümler oluşturmak için karmaşık teknolojilerin derinlemesine anlaşılması gerekir. İşte bu bizim tutkumuzun gerçek kaynağıdır. Kattığımız değeri en üst düzeye çıkarmak için projenizin en erken aşamalarında bize katılın. İşitsel ve Görsel sistem entegrasyonuna yaklaşımımız tüme varım şeklindedir ; yani planlama, yönetim, tasarım, satın alma, entegrasyon, kurulum ve eğitim konularında sorunsuzca ilgilenmekteyiz.

Ekibimiz, işin kapsamını tanımlamak,projenizi incelemek, özelleştirilmiş çözümler tasarlamak, kapsamlı bir eylem planı geliştirmek ve projenize en uygun teknolojiyi sunmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

Her seviyedeki beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp aynı zamanda, beklentilerinizin üstüne çıkacak çözümlerle sizleri şaşırtmayı çok seviyoruz.Bu sonuca ulaşmak için yakın işbirliğine ve her aşamada açık iletişimden yanayız.

Kullanılan Çözümler Genel Olarak;

– Akıllı ve Mimari Aydınlatma Sistemleri

– Video Wall, Digital Signage and LED Çözümleri

– Sahne Işık ve Efektler- Alev, Sis Konfeti, Köpük ve  lazer cihazları

– Sahne ve Truss Sistemleri

– Profesyonel Ses Sistemleri,

– Profesyonel Görüntü Sistemleri

– Projeskiyon Cihazları ve İnteraktif Görüntü Sistemleri

– Kontrol ve Otomasyon Sistemleri

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al