2011 yılında kurulan ana firmamız AV Otomasyon, tecrübe ve bilgi birikimi ile; Türkiye’de ve yurtdışında AV Otomasyon sektöründe pek çok ilke imza atmıştır. Kararlı yapısı ve teknolojiyi yakından takip etmesinin getirdiği avantajlarla müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Kuruluş amacı otomasyon sistemlerinin projelendirilmesi, ürünlerin ithalatı ve çevresel birimlerle entegrasyonu olmuştur. Zamanla araştırmacı yönetim ve teknik kadrosu ile Audio-Video ve Scada Otomasyon Sistemleri Görüntü Ekipman Tasarımı, projelendirilmesi ve devreye alınması konularıında uzmanlaşmıştır. AV Otomasyon’un amacı otomasyon sistemlerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek orta-uzun vadede teknoloji geliştiren bir firma halinde dönüşmektir. AV Otomasyon siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde oluşturduğu marka bağımsız çözümleri ile yoluna devam etmektir.

Yetkinliklerimiz

Certified Crestron Programmer

Bir Otomasyon sistemini devreye alabilmek Ipad Iphone yada touchpanel tasarımlarını yapabilmek için gerekli olan Crestron Simpl Wİndows, Simpl Plus, Vison tools ,Crestron Studio gibi programların küçük orta ve büyük projelerde uygulayabilecek seviyede bildiğinin belgesidir.

DMC-D

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Proje tasarım ve konfigurasyonunu yapabldiğinin belgesidir.

DMC-T

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Cat6 kablolarından Single Mod multi mod fibere kadar kurulum ve montaj yapabldiğinin belgesidir.

DMC-E

4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabldiğinin belgesidir.

KNX Parnter

Hertürlü KNX protokolune sahip markanın Aydınlatma, Perde ,Isıtma ve Interkom gibi sistemlerin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabldiğinin belgesidir.

Extron Control Professional

Extron otomasyon ve multimedya sistemlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabldiğinin belgesidir.

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al