Afet Koordinasyon ve Kriz Merkezleri  en önem verilen alanlardan bir tanesi de Güvenlik, İzleme ve Komuta merkezleridir.

Bu merkezlerden Otel içindeki şüpheli davranışlar tespit edilerek ilgili kişi anında etkisiz hale getirilebilir. Ayrıca Hırsızlık, gaz kaçağı, yangın, su baskını gibi acil ve tehlikeli durumlarda;  Afet Koordinasyon ve Kriz Merkezleri   , alarm sistemleri ile eş zamanlı harekete geçer.

Otellerin kurulabilen alarm sistemleri, izinsiz giriş, hırsızlık, soygun, su baskınları, gaz kaçakları, yangın gibi acil durumları algılayıcıları aracılığıyla algılarlar.  Ayrıca, bireyler, sisteme bağlı panik butonu ile tüm acil durumlarda Afet Koordinasyon ve Kriz Merkezlerini harekete geçirebilirler.

Geleneksel alarm sistemlerine ek olarak, elektriğin olmadığı koşullarında dahi çalışabilen Harici Alarm Sistemleri ile  İzleme Merkezi bu alanların güvenliğinin sağlanmasına destek olabilmektedir.

AV OTOMASYON  olarak altyapı çalışmaları yapılırken kullanılacak ürünler belirlenmesi, projelendirilmesi, saha takibi , montaj kurulum ve devreye alma aşamalarında en son teknolojiyi hedef alan, titiz ve tecrübeli yaklaşımlar ile kurumsal müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli çözümleri sunmayı bir vizyon haline getirmiş bulunmaktayız.

Kontrol ve Kriz Merkezi Uygulanan Çözümlerimiz;

– Aydınlatma ve Isıtma Kontrol ve kumanda sistemleri​

– Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

– Video Wall, Video Küp izleme sistemleri

– Kamera, Kartlı geçiş sistemleri

– Ses ve Görüntü Kontrol ve Dağıtımı

– Projeksiyon Görüntü Sistemleri

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al