Üniversite ve Kolejlerde artık teknoloji değişti. Devir, Yeşil Enerji, Zaman ve maliyet tasarrufu ve dönemi.Üniversite ve kolejlerde sunduğumuz Ses Görüntü ve Otomasyon Sistemleri çözümleri ile yatırımınızı maksimum 2 yıl içerinde geri kazandırıyoruz!

Eğitim Sınıfları , Amfiler gibi eğitim alanlarınızda kullanışlı, düşük maliyetli, enerji verimliliği sağlayan bir teknolojiyle donatılmış akıllı sınıfa yükselten AV Otomasyon ; eğitim akışınızı hızlandırmak ve kurumunuz genelinde üretkenliği artırmak için tasarlanmış esnek ve akıllı sınıf çözümleri için sürdürülebilir, güvenilir teknolojiler kullanır. Kablosuz sunum sistemleri, Akıllı Tahta, Tepegöz gibi sistemlerden, ses ve görüntü kaynaklarının dağıtımına, odadaki ışık ve ısı ihtiyacına göre otomatik Dim yapabilen aydınlatma ve iklimlendirme kontrolüne kadar AV Otomasyon, bir akıllı sınıf içindeki veya bir Üniversite ve Kolejler içindeki her oda için bir çözüm sunar. Dinamik sistemler ve sezgisel kontroller, teknolojilerimizi tek bir akıllı, güvenilir platformda merkezi olarak izleme ve yönetme yeteneği sağlar. Çevrenizi daha yönetilebilir bir hale dönüştürün ve çalışanlarınızı Ses Görüntü ve otomasyon teknolojisi ile daha akıllı ve daha verimli çalışacak şekilde güçlendirin.

Üniversite ve Kolejlerin başlıca kullanım alanlarından biri olan Akıllı Sınıflar da eğitim veren öğretim üyeleri, Öğretim görevlileri, Eğitimciler ve Öğrencilerin; Aydınlatma, Isıtma projeksiyon cihazı, Akıllı tahta, tepegöz ve diğer tüm kaynaklarını verimli kullanmalarını sağlayan , sahip olduğu sınırsız senaryo ve opsiyonlarla zaman tasarrufu ve konfor sunan Profesyonel Ses, Görüntü ve otomasyon  (AV Otomasyon ) sistemlerinin işin uzmanı AV Otomasyon ile çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Akıllı Sınıflarda  Uygulanan Çözümlerimiz;

​·      Aydınlatma, Perde, Panjur Kontrol ve kumanda sistemleri​

·      Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri​

·      Video Wall, Totem ve Bilgilendirme Ekranları,​

·      Eğitim Bilgilendirme Ekran ve Yazılım Çözümleri​

·      Ses ve Görüntü Kontrol ve Dağıtımı​

·      Projeksiyon Görüntü Sistemleri

·      Akıllı Tahta, Kablolu ve Kablosuz Sunum Sistemleri​

·      Profesyonel Ses ,Işık ve Görüntü Sistemleri

·      Enerji verimliliği ve yönetimi sağlayan Işık, varlık ve hareket sensörleri

·      Sınıf ve Amfi alanlarındaki cihazların ve kullanım istatistiklerinin analiz ve raporlamaları

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al