Akıllı Ev ve Akıllı Yat çözümlerimiz ile güvenli ve konforlu bir hayat sunuyoruz. Artık Akıllı yaşam alanı lüks değil ihtiyaç.

* Akıllı Ev
​Ev otomasyonu dendiğinde tüm bireylerin tercihi, tamamen sorunsuz, kolay çalışan ve yüksek kaliteli çözümler oluyor. Tüm konutlara kusursuz bir otomasyon sistemi kurmayı vadeden AV Otomasyon, evlerdeki ev otomasyon ihtiyaçlarının akıllı cihazlar üzerinden yönetilmesini sağlıyor. Villa, daire, rezidans, saray, gibi en özel yerlere çözümlerini götüren AV Otomasyon, Aydınlatma, Isıtma, Perde ve Panjurlar, Ses ve Görüntü Kaynakları, Güvenlik kameraları gibi tüm ekipmanların tek bir tuşla kullanılmasını sağlıyor.

* Akıllı Yat
Motor Yat ve Mega Yatlar, Özel VIP Araçlar , Seçim otobüsleri ve özel uçak gibi alanlarda ihtiyaç duyulan güvenlik, konfor ve eğlence sistemleri ile AV Otomasyon, kullanıcıların minimum bütçe ile maksimum verim almaları sağlamaktadır.

​Akıllı Yatlarda kullanılan Crestron Otomasyon sistemleri ile , Sinema Salonu, Fly Bridge, Kaptan Köşkü, Guestr Room lar, Galley gibi özel alanlarda ihtiyaç duyulan Seslendirme, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri ile çözülmektedir.

​AV Otomasyon olarak ; İç mekanlarda kullanılan Hi- Fi Ses sistemleri, dış mekanlarda kullanılan suya ve neme dayanıklı Marin tipi hoparlör çözümleri, İç mekanlarda Aynalı TV, Tavandan ve Mobilyalardan çıkan TV erkanları, Işık, Isıtma, Perde ve Panjur kontrol ve yönetim sistemleri ve bunun gibi saymakla bitmeyecek onlarca farklı en son teknolojiye sahip ürünlerle uçtan uça bir çözüm sunmaktayız.

Sunulan hizmet kapsamında:

– Saha Keşfi
– Projelendirme ve Tasarım,
– 3 boyutlu tasarım sunumu
– Ürün Tedarik ve Satış
– Kurulum Montaj ve Yazılım Hizmetleri
– 7/24 Servis ve Yıllık Bakım Anlaşmaları hizmetleri yer alıyor.

Kablolu ve Kablosuz Akıllı Ev Ses Görüntü Otomasyon Sistemleri

Aydınlatma Otomasyonu : Aç Kapa ve Işık seviyesi kontrolü. Ayrıca Günün ışık seviyeleri ve belli saatlerine göre otomatik senaryo
Perde- Panjur ve Jaluzi Otomasyonu : Perde ve panjurların istenilen konuma getirilebilmesi ve bunların senaryolandırılabilmesi
Isıtma ve İklimlendirme Otomasyonu : Yerden Isıtma, 2 ve 4 borulu Fan Coil, Klima, VRV ve HRV sistemleri kontrolü
Interkom -Görüntülü Konuşma Otomasyonu : Kapı girişi ve daire girişi SIP üzerinden görüntülü konuşma sistemleri uygulamaları
Genel Seslendirme Dağıtımı ve Kontrolü: Merkezi olarak ses kaynaklarının istenilen odadan- mutfak ,çocuk odası, sinema salonu gibi- dinlenebilmesini sağlar. Ses aç-kapa ve seviye kontrolü sağlanır. Party modu, Sinema Modu gibi senaryolar yapılarak tek tuş ile kontrol sağlanır.
Görüntü Dağıtımı ve Kontrolü : Digiturk,D-Smart,TiviBu,Apple TV gibi görüntü kaynaklarının multizone olarak çoklu bölgelere ses görüntü dağıtımının yapılmasını sağlar.Tek TV veya projeksiyon cihazı üzerinde aynı anda 4 farklı görüntüyü ister quad ister PIP olarak görebilmeyi sağlar.
Tek CAT6 kablosu üzerinden HDBT Teknolojisi ile 150 m ye kadar;
Ses : 7.1 Surround Ses​
Görüntü: 4K Ultra HD 48 Bit Deep color
Kontrol: HDCP,EDID,RS-232,IR,TCP/IP,CEC Kontrolü
Ethernet: Lokal Ağ ve global ağ internet bağlantısı
USB: Klavye ve Mouse sinyallerinin taşınabilmesi
Enerji: Alıcı ve verici cihazların ihtiyacı olan enerjinin taşınmasını sağlar.
Böylece tüm görüntü cihazları tüm TV ve projeksiyonlara istenilen şekilde gönderilmesi mümkündür.
Güvenlik Sistemi Otomasyonu​: Evinizin ; su kaçağı,yangın, hırsızlık gibi olaylara karşı kendini önceden koruyabilmesi için; duman sensörü, su baskını sensörü, hareket ve varlık dedektörü gibi algılayıcılar sayesinde tüm olumsuzluklara karşı koruru ve sizi önceden mail ve mesaj yoluyla bilgilendirir.

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Size Özel Çözümler

Aradığınızı Bulamadıysanız, ihtiyacınıza Özel Çözümlerimiz için teklif formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al